Moje webinary to bezpłatne spotkania z wykładem merytorycznym, praktyką i wizualizacją, które konkretnie pomogą Ci zbadać temat. Pomagam dochodzić do dużych wglądów - lekko, ale skutecznie. Webinary są znane z bycia baardzo długimi, bo zwykle trwają 3h i odpowiadam na życiowe pytania od uczestniczek.

Zapraszam serdecznie!

Po zapisie, dostaniesz się na listę, która sprawi, że będę Ci wysyłać link do webinarów i nagrania powtórek. Tak, żebyś zdążyła je zobaczyć.

Spotkania są nagrywane. Dla osób, które są na żywo, przewiduję sesję pytań i odpowiedzi. Ta część nie jest zwykle nagrywana. 

Zapis na listę do niczego nie zobowiązuje, a daje Ci informacje na bieżąco, a mi wiadomość, kto jest zainteresowany. 

Płatne warsztaty i kursy online z moim wsparciem przez całą drogę:

15.września - 7 -tygodniowy kurs Czuły związek III edycja - epicki kurs o budowaniu relacji ze sobą i z innymi

listopad - grudzień - zostawiam otwarte na inspirację i Wasze wołanie...

Ania z bezarchitekta.pl tak napisała po warsztatach ostatnio:

Dziś czuję się bliżej siebie i bliżej innych już tak w ogóle. Ty mi to pokazujesz na webinarach swoim patrzeniem na kobiety. Jesteś dla mnie świadectwem tego, co pokazujesz innym. Widzisz w ludziach światło i nie jest to jakaś iluzja. Ty to naprawdę widzisz i umiesz tak pięknie zabrać nas do miejsc, żebysmy my mogły to również poczuć i zobaczyć.

Uwielbiam wspólne wieczory, przy dwóch kubkach herbaty 

i z ogromnymi wglądami tylu osób. 

Oswajam trudne tematy i wyjaśniam najbardziej zawikłane problemy. 

Uwielbiam czerpać z intuicji, praktyki terapeutycznej i wiedzy systemowej.


 Nie lubię zostawiać ludzi z niczym. 

Nie rozwiążę Twoich wszystkich problemów tym spotkaniem. 

Ale wyjdziesz z pełnymi rękoma. 

Zawsze dostajesz coś, co pomoże Ci poczuć się lepiej, czulej, bliżej siebie. 

Zawsze masz szansę dostać kierunek, wiedzę, wgląd, światło, 

które pozwoli Ci na jeszcze więcej życia w życiu.

Justyna tak napisała na warsztatach ostatnio:

Jak mi się chce żyć!  Co to były za dwa spotkania, chciałam do mamy dzwonić po 22 i szampana otwierać... Czasami wystarczy, że powiesz jedno zdanie i jak walnie, to jestem w szoku. Daria Ty mi rewolucje w życiu zrobiłaś jestem Tobie mega, mega, mega wdzięczna że się pojawiłaś w moim życiu. Ja mam takie uczucie, jakbym dopiero teraz zaczęła żyć. Dziękuję. 

Beata po warsztacie "wewnętrzne dziecko":

Dziękuję za ten warsztat, coś drgnęło i koncepcja pracy z wewn.dzieckiem - dotychczas bardzo dla mnie abstrakcyjna - już mnie tak nie przeraża i nie wywracam oczami.

Druga Justyna po pracy na webinarach ze mną:

Daria muszę Ci to napisać i widzę, że dużo dostajesz takich wiadomości od jakiegoś czasu robię sobie Twoje medytacje, wewnętrznego dziecka. Co Ty robisz za "robotę", jak dobra jesteś w tym co robisz, to chylę czoła,dziękuję ❤❤❤ i to mało żeby wyrazić słowami.

Webinary i kursy nie zastępują profesjonalnej indywidualnej opieki terapeutycznej czy lekarskiej. Biorąc udział w nim akceptujesz to, że mogą pojawić się w Tobie różne emocje i bierzesz pełną odpowiedzialność za to, czego doświadczasz. Jeśli jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj z nim udział w warsztatach ze mną. W razie wątpliwości możesz napisać do mnie na adres: daria@czulyrozwoj.pl.

.